Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Náměšť na Hané | OL | 18,83 | 18,85 | 18,85 | 2018/08/04 | |
2. | Široký Důl | SY | 19,04 | 18,10 | 19,04 | 2019/10/26 | |
3. | Měrotín | OL | 19,44 | 19,07 | 19,44 | 2018/08/18 | |
4. | Kožušany | OL | 19,48 | 18,37 | 19,48 | 2018/07/07 | |
5. | Měrotín | OL | 19,51 | 18,77 | 19,51 | 2019/08/17 | |
6. | Náměšť na Hané | OL | 19,79 | 19,55 | 19,79 | 2019/08/03 | |
7. | Třeština | SU | 19,64 | 20,16 | 20,16 | 2019/09/21 | |
8. | Měrotín | OL | 20,18 | 19,36 | 20,18 | 2022/08/20 | |
9. | Ludéřov | OL | 19,15 | 20,26 | 20,26 | 2019/07/27 | |
10. | Široký Důl | SY | 20,42 | 18,58 | 20,42 | 2018/10/27 | |
11. | Ludéřov | OL | 19,70 | 20,49 | 20,49 | 2018/07/28 | |
12. | Olešnice | OL | 19,31 | 20,56 | 20,56 | 2018/09/08 | |
13. | Kožušany | OL | 20,26 | 20,63 | 20,63 | 2017/07/01 | |
14. | Kožušany | OL | 20,90 | 20,54 | 20,90 | 2022/07/02 | |
15. | Olešnice | OL | 21,10 | 19,48 | 21,10 | 2022/08/12 | |
16. | Kožušany | OL | 19,29 | 21,19 | 21,19 | 2019/07/06 | |
17. | Brníčko | SU | 20,74 | 21,72 | 21,72 | 2023/07/16 | |
18. | Olešnice | OL | 21,76 | 21,18 | 21,76 | 2019/09/07 | |
19. | Jeseník | JE | 21,16 | 22,26 | 22,26 | 2014/10/11 | |
20. | Široký Důl | SY | 26,78 | 25,77 | 26,78 | 2023/10/28 | |
21. | Pavlov-výběr | SU | 21,53 | 29,53 | 29,53 | 2018/06/23 | |
22. | Třeština | SU | 29,73 | 29,27 | 29,73 | 2022/09/17 | |
23. | Bílovice | PV | 32,99 | 35,15 | 35,15 | 2022/07/16 | |
24. | Císařov | PR | 19,61 | 38,91 | 38,91 | 2018/09/14 | |
25. | Haňovice | OL | 19,01 | 39,75 | 39,75 | 2022/08/27 | |
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2019/10/26 | Areál firmy Flídr Široký Důl | - | 19,04 | 20 | 0 | ||
2019/08/17 | Měrotín | ONL | 19,51 | 3 | 15 | ||
2019/08/03 | Náměšť na Hané | ONL | 19,79 | 5 | 11 | ||
2019/09/21 | Třeština (SU) | ONL | 20,16 | 6 | 10 | ||
2019/07/27 | LUDRA CUP Drahanovice | ONL | 20,26 | 7 | 9 | ||
2019/07/06 | Kožušany – Tážaly | ONL | 21,19 | 10 | 6 | ||
2019/09/07 | Olešnice | ONL | 21,76 | 17 | 0 | ||
2019/06/29 | Pavlov (SU) | ONL | NP | 16 | 0 | ||
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
8. místo VCOS 20158. místo VCOS 201617. místo ONL 20175. místo ONL 20188. místo ONL 20199. místo VCOS 2023
Fire Sport
Tým: Maršíkov , nejlepěí čas: 19,04 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Olomoucká noční liga
Tým: Maršíkov , nejlepěí čas: 19,51 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 51 počet výsledků: 7x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019
Kdy | Kde | St.č. | Liga |
---|---|---|---|
2019/10/26 | Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže | 48 | |
Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře